گیسوان
دسامبر 3, 2019
چگونه آرایشگر مناسب را جستجوکنید؟
دسامبر 4, 2019

شما و آرایشگرتان

هرچقدر در استفاده از سشوار و تجهیزات آرایش تردست باشید، بازهم به یك آرایشگر خبره نیازمندید. گرچه دانستن فنون آرایشی برای هر آرایشگری لازم است اما شرط كافی نیست. جان فریدا می گوید یك آرایشگر خوب رابطه یك زن با آرایشگرش در نهایت رابطه ای ست استوار بر « : باید ارتباطی انداموار با مشتری خود داشته باشد اعتماد. مردم همان ارتباطی را با گیسوان شان دارند كه با سلامت شان. اما آنها نمی توانند گیسوان شان را به تنهایی آرایش كنند. ظاهر شخص را گیسوان اش تعیین و معرفی می كند، اما آرایش آن از عهده خود شخص خارج است و برای این كار باید از دیگری كمك بگیرد. به همین خاطر، محیط آرایشگاه و رابطه با آرایشگر منشاء بسیاری از اضطراب هاست. اگر با آرایشگرتان رابطه خوبی داشته باشید، او با احساسات تان آشناست. باید به او اطمینان كامل داشته باشید تا بتوانید با او ارتباط برقرار كنید و به حرف هایش گوش سپارید.

گرچه دانستن فنون آرایشی برای هر آرایشگری لازم است اما شرط كافی نیست. جان فریدا می گوید یك آرایشگر خوب رابطه یك زن با آرایشگرش در نهایت رابطه ای ست استوار بر « : باید ارتباطی انداموار با مشتری خود داشته باشد اعتماد. مردم همان ارتباطی را با گیسوان شان دارند كه با سلامت شان. اما آنها نمی توانند گیسوان شان را به تنهایی آرایش كنند. ظاهر شخص را گیسوان اش تعیین و معرفی می كند، اما آرایش آن از عهده خود شخص خارج است و برای این كار باید از دیگری كمك بگیرد. به همین خاطر، محیط آرایشگاه و رابطه با آرایشگر منشاء بسیاری از اضطراب هاست. اگر با آرایشگرتان رابطه خوبی داشته باشید، او با احساسات تان آشناست. باید به او اطمینان كامل داشته باشید تا بتوانید با او ارتباط برقرار كنید و به حرف هایش گوش سپارید.

تنها یك چهارم زنان انگلیسی آرایشگری دارند كه به صورت مداوم به سراغش می روند. این آمار به نظرتان عجیب است؟ یافتن كسیكه با او ارتباط روشنی داشته باشید و گیسوان شما را به شكل دلخواه در آورد دشوار است. اما اگر چنین آرایشگری را یافتید، بهاو بچسبید چرا كه گوهری كم مانند را یافته اید. جو هانسفورد از مو رنگ كن های برجسته عالم است. او آرایشگاه خود را دارد و در آنجا محصولات اش را ارائه می دهد. او معتقد است اگر از آرایش یا رنگ موی زنی در خیابان خوشتان آمد، از او « ، كه یافتن یك آرایشگر خوب از راه چشم میسر است نام آرایشگرش را بپرسید. شاید در یك رستوران هنگام غذاخوردن ، یا در قطار و هواپیما هنگام سفر، چنین زنی را ملاقات کردید، به حتم از گیسوان اش تعریف كنید، علاوه بر اینکه احساس خوبی به او هدیه می کنید، راه مناسبی را نیز برای شناسایی آرایشگری مناسب یافته اید. نمی توان به گفته های این و آن اكتفا كرد. از اشارات دیداری استفاده کنید این بهترین روش برای انتخاب آرایشگر خوب است.

آرایشگری را انتخاب كنید كه با بودجه شما هماهنگی داشته باشد. وی شما را به گونه ای خواهد آراست كه ظاهر گیسوان تان در طول روز قابل اداره باشد و در شب یا لباس تان هماهنگ؛ در عین حال، آرایشگرتان نگرشی تازه به رنگ آمیزی و برش های روز به شما ارزانی می دارد. همیشه به دنبال آرایشگری باشید كه با آهنگ زمانه همراه است و آرایش گیسوان تان را با زمان پیش می بَرَد. هانسفورد تأكید می كند : باید با آرایشگرتان رابطه ای بر مبنای اعتماد برقرار كنید. اگر هر بار به سراغ آرایشگر جدیدی بروید این رابطه برقرار نمی شود. رابطه میان مشتری و آرایشگر باید شفاف باشد. اگر بتوانید به او بفهمانید كه به دنبال چه هستید و او نیز قابلیت درك خواسته شما داشته باشد، غمی نخواهید داشت.

به نقل از مجله وگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *