چگونه آرایشگر مناسب را جستجوکنید؟

شما و آرایشگرتان
دسامبر 4, 2019
مانیکور و پدیکور
ژانویه 28, 2020

چگونه آرایشگر مناسب خود را جستجو کنید؟

1 – به دنبال اشارات دیداری باشید. اگر كسی را دیدید كه از بُرش و رنگ گیسوان اش خوشتان آمد از وی بپرسید كه سبب خشنودی و اعتمادبه نفس « آرایشگرش كیست. چارلز وردینگتون به شما اطمینان می دهد كه این سئوال سبب خشنودی و اعتمادبه نفس صاحب گیسوان نیز خواهد شد.

2 – اگر برای بار نخست سراغ آرایشگری رفته اید، از او آرایشی تند و سطح بالا نخواهید این توصیه ی جان فریداست، اول با یك سشواركشی ساده و مرتب كردن مو ها او را بیازمایید.

3 – فریدا ادامه می دهد : زمانی با آرایشگرتان قرار بگذارید که مناسب حال هردویتان باشد. به عنوان مثال، درست قبل از یك میهمانی مهم، كه سراپا تشویش اید، سراغ آرایشگرتان نروید. همینطور، از آرایشگرتان بپرسید چه زمانی برای او مناسب تر است تا برای مشورت پیش او بروید. شاید این زمان اول وقت باشد یا آخر وقت. اما اگر آرایشگرتان به این سئوال پاسخ واضحی نداد، از رفتن سرباز زنید و قرارتان را به زمان دیگری موکول كنید.

رسیدن به آنچه كه طالب آنید

جاش وود یكی از متخصصین برجسته رنگ مو در شهر لندن است و مشتریان اش از میان اشخاص به نام صحنه های بین المللی اند. او می گوید: برای استفاده ی بهتر از تخصص آرایشگرتان، باید كمی در مورد كارهایی كه او با گیسوان شما می كند اطلاع داشته باشید. بسیاری از مشتریان نمی دانند به دنبال چه هستند یا اینكه چه چیز برای گیسوان آنها مناسب است، و این ممكن است به یأس و نومیدی بیانجامد.

نام بُرش یا رنگ بخصوصی كه به دنبالش هستید را بدانید، به عنوان مثال، از آرایشگرتان بپرسید كه آیا نیمه دائمی پس از شش تا هشت شامپو شسته شود؟ یا اینكه رنگ های دائمی چه تأثیری روی ریشه های مو می گذارند؟ در این صورت، زمانی كه با آرایشگرتان صحبت می كنید بهتر می توانید او را از خواسته های خود آگاه كنید. جاش ادامه می دهد : همچنین، دفترچه ای از مدل های دلخواه دم دست داشته باشید، چند برگ ساده كه از مجله ای بریده شده، و شما چهره خود را با آنها سازگار می دانید و چند تصویر هم از مُدل هایی كه خوشتان نمی آید در كنارشان نگه دارید. به این ترتیب می توانید به آرایشگرتان بفهمانید به دنبال چه هستید.

به نقل از مجله وگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *